Szamba betonowe Osieczna

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, toteż wykonanie usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Osieczna

Producent szamb ceny Osieczna

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.