Szamba betonowe Ostroróg

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ostroróg

Producent szamb ceny Ostroróg

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.