Szamba betonowe Ostrzeszów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ostrzeszów

Producent szamb ceny Ostrzeszów

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.