Szamba betonowe Pleszew

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to główny element świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Pleszew

Szambo betonowe Pleszew

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie kostki albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.