Szamba betonowe Pobiedziska

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od najlepszych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Pobiedziska

Szambo betonowe Pobiedziska

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania warzyw w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.