Szamba betonowe Pogorzela

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Pogorzela

Szambo betonowe Pogorzela

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.