Szamba betonowe Poniec

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Poniec

Producent szamb ceny Poniec

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.