Szamba betonowe Przedecz

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Przedecz

Szambo betonowe Przedecz

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.