Szamba betonowe Puszczykowo

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Puszczykowo

Szambo betonowe Puszczykowo

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.