Szamba betonowe Pyzdry

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Pyzdry

Producent szamb ceny Pyzdry

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.