Szamba betonowe Rakoniewice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Rakoniewice

Producent szamb ceny Rakoniewice

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.