Szamba betonowe Raszków

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Raszków

Producent szamb ceny Raszków

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.