Szamba betonowe Rawicz

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Rawicz

Producent szamb ceny Rawicz

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.