Szamba betonowe Rogoźno

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Rogoźno

Producent szamb ceny Rogoźno

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.