Szamba betonowe Rychwał

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Rychwał

Szambo betonowe Rychwał

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.