Szamba betonowe Rydzyna

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Rydzyna

Producent szamb ceny Rydzyna

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.