Szamba betonowe Sieraków

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Sieraków

Producent szamb ceny Sieraków

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.