Szamba betonowe Ślesin

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy własną flotę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ślesin

Producent szamb ceny Ślesin

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.