Szamba betonowe Słupca

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Słupca

Producent szamb ceny Słupca

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.