Szamba betonowe Śmigiel

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy surowce od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy doliczyć również cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Śmigiel

Szambo betonowe Śmigiel

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.