Szamba betonowe Stawiszyn

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Stawiszyn

Szambo betonowe Stawiszyn

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie kostki albo samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.