Szamba betonowe Stęszew

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Stęszew

Producent szamb ceny Stęszew

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.