Szamba betonowe Sulmierzyce

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sulmierzyce

Producent szamb ceny Sulmierzyce

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.