Szamba betonowe Swarzędz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Swarzędz

Producent szamb ceny Swarzędz

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.