Szamba betonowe Szamocin

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Szamocin

Producent szamb ceny Szamocin

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.