Szamba betonowe Szamotuły

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Szamotuły

Producent szamb ceny Szamotuły

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.