Szamba betonowe Trzcianka

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze cenę eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Trzcianka

Szambo betonowe Trzcianka

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.