Szamba betonowe Tuliszków

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Tuliszków

Producent szamb ceny Tuliszków

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.