Szamba betonowe Turek

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Turek

Producent szamb ceny Turek

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.