Szamba betonowe Wągrowiec

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy własną flotę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wągrowiec

Producent szamb ceny Wągrowiec

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.