Szamba betonowe Wieleń

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Wieleń

Producent szamb ceny Wieleń

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.