Szamba betonowe Wielichowo

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy produkty od najlepszych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Wielichowo

Szambo betonowe Wielichowo

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.