Szamba betonowe Witkowo

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od sprawdzonych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy dołożyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Witkowo

Szambo betonowe Witkowo

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.