Szamba betonowe Wolsztyn

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wolsztyn

Producent szamb ceny Wolsztyn

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.