Szamba betonowe Wyrzysk

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Wyrzysk

Szambo betonowe Wyrzysk

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.