Szamba betonowe Wysoka

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od sprawdzonych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Wysoka

Szambo betonowe Wysoka

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.