Szamba betonowe Zagórów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Zagórów

Producent szamb ceny Zagórów

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.