Szamba betonowe Zbąszyń

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy surowce od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy dołożyć również koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Zbąszyń

Szambo betonowe Zbąszyń

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.