Szamba betonowe Zduny

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Zduny

Producent szamb ceny Zduny

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.