Szamba betonowe Żerków

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Żerków

Producent szamb ceny Żerków

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.