Szamba betonowe Złotów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Złotów

Producent szamb ceny Złotów

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.