Szamba betonowe Barlinek

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Barlinek

Szambo betonowe Barlinek

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.