Szamba betonowe Barwice

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Barwice

Szambo betonowe Barwice

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.