Szamba betonowe Białogard

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy materiały od certyfikowanych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba doliczyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Białogard

Szambo betonowe Białogard

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.