Szamba betonowe Biały Bór

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Biały Bór

Producent szamb ceny Biały Bór

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.