Szamba betonowe Bobolice

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy doliczyć również cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Bobolice

Szambo betonowe Bobolice

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie kostki albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.