Szamba betonowe Borne Sulinowo

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i instalacją. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Borne Sulinowo

Producent szamb ceny Borne Sulinowo

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.