Szamba betonowe Cedynia

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od najlepszych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć również koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Cedynia

Szambo betonowe Cedynia

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, na przykład mycie kostki lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.