Szamba betonowe Chociwel

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba dołożyć również cenę eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Chociwel

Szambo betonowe Chociwel

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.