Szamba betonowe Chojna

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Chojna

Producent szamb ceny Chojna

Nasze ceny uzależnione są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.